Kdo jsme?

 

Kdo jsme?

Jsme učitelé s bohatými zkušenostmi. 

Víme, jak pracovat s dětmi, aby se nebály mluvit.

Víme, že komunikace nás všechny spojuje. 

Víme, že angličtina je důležitý komunikační prostředek. 

Práce s dětmi nás baví.

 

CYNTHIA

 

Cynthia pochází ze státu Washington v USA a věnuje se v Českých Budějovicích výuce angličtiny v kurzech všech věkových kategorií.

Je absolventkou University of Washington a v roce 2012 obdržela v Praze diplom TEFL. Její výuka stojí na aktivitách spojených s rozvojem řečových schopností, správné výslovnosti a hravém procvičování gramatiky.

Její laskavý a trpělivý přistup dává studentům pocit jistoty a sebedůvěry.

Cynthia zaznamenává a sdílí své zkušenosti z České republiky na blogu  Adventurings.

ALEX

 

Alex působí jako učitel v dětských kurzech a pochází z Michiganu v USA.

Studoval na Central Michigan University a v roce 2012 získal v Praze diplom, který ho opravňuje učit děti angličtinu. Od té doby nepřetržitě učí desítky dětí v Českých Budějovicích a okolí.

V atmosféře legrace a zábavy se Alex soustředí především na řečové dovednosti a správnou výslovnost.

Malé i odrostlejší děti Alexe milují a stále se do jeho kurzů vracejí.

VERONIKA

Veronika pochází z Prahy, avšak celé dětství a mládí prožila s rodiči v Plzni, kde také vystudovala obor učitelství pro 2.stupeň základní školy s aprobací český jazyk a francouzština. Tady také sbírala první pedagogické zkušenosti na základní škole s rozšířenou výukou cizích jazyků, kde působila 5let. 

Od roku 2000 žije v Českých Budějovicích, kde postupně pracovala ve Francouzské alianci, v pobočce francouzské společnosti Armor s.r.o. a nakonec  v roce 2014 převzala českobudějovickou pobočku společnosti Wattsenglish Ltd. jako regionální ředitelka. 

V současné době kromě zajištění chodu kurzů angličtiny pro děti přijala novou výzvu, kterou je návrat do školy a vyučuje český jazyk na druhém stupni Církevní základní školy při Biskupském gymnáziu J.N.Neumanna v Českých Budějovicích.

Veronika měla v Plzni velké štěstí na vynikající učitele angličtiny, proto se jí tento jazyk stal celoživotním koníčkem.